سوالات متداول

برای تهیه کتاب های ناموجود می توانید از سایت طاقچه به آدرس www.taaghche.com و وارد کردن نام کتاب و یا "شمس الضحی" نسخه الکترونیکی کتاب را در صورت موجود بودن تهیه نمایید. اگر کتاب در سایت طاقچه موجود نباشد و یا نیاز به نسخه چاپی دارید میتوانید از منوی "درخواست کتاب" جهت تهیه نسخه چاپ دیجیتال کتاب اقدام نمایید.

کتاب هایی که ناموجود هستند را چگونه تهیه کنم؟آیا فایل این کتاب ها را می توانیم بگیریم؟

بدیهی است سفارش شما به آدرسی که ثبت کرده اید ارسال خواهد شد و در صورت بروز مشکل هزینه ارسال مجدد به عهده شماست. برای اصلاح مشخصات فردی و آدرس میتوانید در قسمت پروفایل کاربری مشخصات جدید را وارد نمایید.

آدرس و شماره تلفنم را در سایت اشتباه ثبت کرده ام؟چه کار کنم؟

با رفتن به قسمت ورود به سایت و فشردن کلید "رمز عبورتان را فراموش کرده اید؟" میتوانید با وارد کردن ایمیلی که با آن ثبت نام انجام داده اید رمز عبورتان را بازیابی کنید. رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

رمز عبور خود را فراموش کرده ام؟ چطور میتوانم وارد سایت شودم؟

برای خرید حضوری میتوانید به مراکز فروشی که در قسمت "تماس با ما" در سایت مشخص شده است مراجعه نمایید.

آیا امکان خرید حضوری هم هست؟

اگر در تهران هستید سفارشاتی که تا قبل از ساعت 2 ثبت شده اند،‌ بین ساعات 3 الی 6 عصر ارسال خواهند شد و سفارشاتی که بعد از ساعت 2 ثبت شوند،‌ فردای آن روز بین ساعات 3 الی 6 ارسال میشوند. بدیهی است ارسال تنها در روزهای اداری (شنبه تا چهارشنبه) و غیر تعطیل انجام خواهد شد.

سفارش من ثبت شده است ولی کتاب به دست من نرسیده است!

سفارشات شهرستان در روزهای زوج هر هفته به صورت پستی ارسال خواهد شد و بین 2 الی 3 روز کاری به دست شما خواهد رسید. در صورتیکه کتاب به دست شما نرسید، می توانید با شماره 88947973 - 021 تماس گرفته تا به مشکل شما رسیدگی شود.

من شهرستان هستم؛سفارشم چه موقع ارسال و کی بدستم می رسد؟